Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Виїжджаєте за кордон на постійне місце проживання? Подайте завчасно декларацію про доходи!

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області інформує, що платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу (територіального органу Міндоходів) податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. Дана вимога передбачена п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Форма Довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку затверджена наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2012 №1401.

Відповідно до форми Довідки, вона дійсна протягом 60 календарних днів з дати видачі за наявності документа, що посвідчує особу.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області