Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду.

Для фізичних осіб - підприємців об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця (п. 177.2 ст. 177 ПКУ).

Форма та Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства фінансів України 02.10.2015 № 859 (далі – Інструкція), де у п.п. 8 п. 2 розд. ІІІ Інструкції зазначено, що у рядку 10.7 розд. ІІ декларації про майновий стан і доходи вказується сума загального оподатковуваного доходу, отриманого від провадження господарської діяльності фізичною особою - підприємцем на загальній системі оподаткування. 

Враховуючи вимоги п. 177.2 ст. 177 ПКУ, у рядку 10.7 «Доходи, отримані фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування (додаток Ф4)» податкової декларації про майновий стан і доходи відображається сума чистого оподатковуваного доходу.

 

Черкаська об'єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Черкаському районі