Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Як поінформував перший заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Степанченко в рамках операції «Нафтопродукт-2015», спрямованої на протидію незаконному обігу нафтопродуктів, оперативними співробітниками фіскальної служби Черкаської області виявлено АЗС, на якій впродовж тривалого часу здійснювалась реалізація паливно-мастильних матеріалів без оформлення необхідних дозвільних документів на даний вид господарської діяльності. Крім цього, продаж нафтопродуктів відбувався за готівкові кошти без відповідного відображення в податковому та бухгалтерському обліках, внаслідок чого бюджет держави зазнав втрат у вигляді ненадходження податкових платежів.

В результаті оперативних заходів з незаконного обігу вилучено 6 000 літрів бензину, понад 600 літрів дизельного пального та автозаправне обладнання (заправні колонки), складено відповідний протокол. Вилучені товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 300 тис. гривень передано на тимчасове відповідальне зберігання до прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Наразі матеріали перевірки нелегальної АЗС передано до судових органів.

Оперативники фіскальної служби просять громадян обов’язково інформувати про відомі факти незаконної реалізації неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, або незаконного ввезення нафтопродуктів, скрапленого газу через державний кордон України та їх подальшого обігу на внутрішньому ринку. Чекаємо повідомлень у письмовій формі за адресою: 18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, або за номером телефону чергової частини: (0472) 339-195.

 

 

<

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області