Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Платникам – користувачам нового електронного сервісу ДФС «Допомога платнику» пропонується протягом тижня з 30 липня направити запитання і отримати відповіді у зручному форматі.

Таку пропозицію озвучив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць під час чергового вебінару для платників на тему особливостей податкового законодавства у сільському господарстві. Під час заходу обговорювались питання електронного адміністрування ПДВ у контексті змін до Податкового кодексу України (що набрали чинності 29 липня 2015), порядок сплати земельного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, особливості оподаткування доходів фізичних осіб в сільському господарстві тощо.

Під час цього вебінару надійшло близько 400 запитань, на прямому зв’язку з лекторами одночасно були до 2 тис. платників.

Питання по темах вебінару направляти на адресу проекту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Кожен отримає письмову відповідь.  

Рекомендуємо переглянути відеозапис на сайті «Допомога платнику» за посиланням: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/  

Тези виступів спікерів та відповіді на усі питання учасників (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) викладені на суб-сайт головного управління ДФС у Черкаській області.  

Нагадуємо, новий електронний сервіс ДФС «Допомога платнику» - це програма навчальних вебінарів на інтернет-ресурсі dopomogaplatnyku.ck.ua та комунікація через скайп - зв’язок. Платнику для користування цим сервісом достатньо лише мати комп’ютер та доступ до мережі Інтернет. Інтернет-ресурс доступний на території України та за кордоном.  

Просимо надсилати відгуки про вебінар та пропозиції по організації наступних заходів на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .  

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області