Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

А також сплачено понад два мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, з початку року станом на 15 липня Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 3050,4 млн. гривень податків і зборів. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 1840,8 млн.грн. До місцевих бюджетів надійшло 1209,6 млн.грн.

Варто відмітити, що збір платежів за шість з половиною місяців ц.р. перевищив на 202 млн.грн. відповідний минулорічний показник семи повних місяців.

Так, з початку року платники Черкаської області сплатили 888 млн.грн. акцизного податку. У тому числі 797,1 млн.грн. акцизу перераховано до Державного бюджету України; 90,6 млн.грн. – до місцевих бюджетів. 639 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб наразі надійшло до місцевих бюджетів; Державний бюджет отримав 213 млн.грн. цього податку. З початку року зібрано 455,4 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того платниками перераховано 209,7 млн.грн. податку на прибуток до Державного бюджету і 24,7 млн.грн. податку до місцевих бюджетів.  

Керівник ГУ ДФС Черкащини подякував платникам податків і зборів Черкаської області, які зараз дуже відповідально ставляться до сплати податків. Також він подякував бухгалтерському корпусу і усім, хто має відношення до цієї справи за сумлінне виконання посадових обов’язків, професіоналізм і відданість справі та привітав з Днем бухгалтера.  

В.Коломієць відмітив, що пріоритетом у роботі обласної фіскальної служби залишається діалог та ефективна співпраця з платниками, широке роз’яснення норм законодавства і підвищення обізнаності платників щодо порядку сплати податків і якісне обслуговування платників податків через розширення дистанційних послуг платникам з використанням IT- технологій. Лише за півроку за допомогою електронних сервісів ГУ ДФС у Черкаській області обслуговано 50 тисяч платників. А з широким запровадженням навчальних вебінарів та комунікацій засобами скайп - зв’язку очікується збільшення кола охоплених електронними консультаціями у десять разів.  

 

<

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області