Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Шістнадцять днів працює «на повну» система електронного адміністрування ПДВ. І щодня платники задають питання, яким чином зареєструвати податкові накладні, скласти декларацію, як працювати з контрагентами по-новому. А головне як запобігти штрафів.

З 1 липня продавці пива працюють за новими правилами: з ліцензією та РРО. Крім того віднедавна застосовуються нові акцизні марки і діють нові мінімальні ціни на алкогольні напої.

Дуже багато запитань надходить від роботодавців щодо нового порядку повідомлення про зарахування працівників.

Також ФОП-спрощенці 3 групи запитують, яка ж доля послаблюючого закону про запровадження РРО і що робити, доки він не надрукований.  

ГУ ДФС у Черкаській області пропонує усім платникам переглянути відео щойно проведеного вебінару з детального висвітлення вказаних тем.  

Відкриваючи вебінар і презентуючи проект «Допомога платнику», начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць сказав, що така форма роботи фактично є сучасним і малозатратним для платника способом швидкого отримання корисної податкової інформації. «Ми виконуємо те, що обіцяли. В рамках загальної концепції фіскальної служби ми переходимо на електронне обслуговування платників», – зауважив керівник фіскальної служби області.  

За підрахунками фіскалів на онлайн зв’язку були понад 1,5 тис. платників у студіях в ЦОПах та міських / сільських рад. Дуже багато платників і нашої, і з інших областей переглядали вебінар з власного комп’ютера. Лектори отримали понад 300 запитань.  

Відео можна переглянути на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/.  

Тези виступів спікерів та відповіді на усі питання учасників (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) викладені на суб-сайт головного управління ДФС у Черкаській області.  

Просимо надсилати відгуки про вебінар та пропозиції по організації наступних заходів на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .  

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області