Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

З початку року на сьогодні платники Черкаської області перерахували до бюджету 2017,2 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць. Він розповів, що до кінця поточного місяця очікується надходження 312,6 млн.грн. внеску. Таким чином загальна сума сплаченого за сім місяців внеску становитиме 2,2 млрд.грн., що на 102 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

В Черкаській області єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачують 83352 платники. 24720 – юридичні особи та 58632 – фізичні.

Володимир Коломієць нагадав роботодавцям – страхувальникам про необхідність повідомляти про прийнятих на роботу працівників з обов’язковим дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413. Він підкреслив, що повідомлення про прийняття працівника на роботу надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою вважаються не поданими. Тож враховуючи численні запити платників фіскали розробили інструкцію щодо заповнення форми повідомлення і зараз широко його поширюють серед роботодавців. Керівник фіскальної служби області закликав платників взяти участь у спеціальному вебінарі 16.07.2015 та наживо поспілкуватись з керівниками профільних підрозділів з цього питання. Також на вебінарі буде дуже детально і доступно висвітлено питання роботи системи електронного адміністрування ПДВ.

Онлайн трансляцію вебінару дивіться з 10-00 год. 16 липня 2015 року на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області