Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

14 липня в ГУ ДФС у Черкаській області відбувся skypе – зв’язок з підприємцями м.Ватутіне, Звенигородського, Лисянського та Катеринопільського районів області на тему новацій законодавства. Детально розглянуті питання повідомлення органам ДФС про прийняття працівника на роботу; особливостей продажу пива і інших алкогольних напоїв; застосування РРО.

Із місцевими студіями спілкувались начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Черкаській області Дмитро Анголюк, начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків Віталій Лушников та начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок Оксана Гришко.

Також на зв’язку із 54 підприємцями – учасниками заходу була Голова Черкаського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації малого та середнього бізнесу «Фортеця», голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність» Ольга Ракова.

Більшість підприємців цікавили питання порядку повідомлення про прийняття на роботу / звільнення найманих працівників, подання звітності з єдиного внеску та податкових перевірок страхувальників. Тож начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків Віталій Лушников нагадав роботодавцям – страхувальникам про необхідність повідомляти про прийнятих на роботу працівників з обов’язковим дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413. Він підкреслив, що повідомлення про прийняття працівника на роботу надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою вважаються не поданими.  

Ряд питань стосувались практичних аспектів продажу пива та застосування реєстраторів розрахункових операцій. Їх висвітлив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Черкаській області Дмитро Анголюк. Окрім того він зосередив увагу підприємців на набуття чинності з 11 липня цього року постанови КМУ від 17.06.2015 року №426, якою встановлений розмір мінімальних оптово – відпускних і роздрібних цін на окремі види алкоголю. З таблицею цін можна ознайомитись на суб-сайті головного управління ДФС в області ck.sfs.gov.ua.  

Набрав чинності новий реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Наказом Державної фіскальної служби України від 09.07.2015 №485 визначений перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Про це поінформувала начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок Оксана Гришко. Відповідаючи на запитання з місць вона наголосила, що при продажу пива обов’язково застосовується реєстратор розрахункових операцій.  

Матеріали skypе – зв’язку 14.07.2015 викладені на суб-сайт головного управління ДФС у Черкаській області: http://ck.sfs.gov.ua/anonsi-ark/10242.html  

ГУ ДФС у Черкаській області просить підприємців направляти відгуки щодо skypе – заходів та пропозиції по організації наступних сеансів зв’язку (теми, райони тощо) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області