Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

З метою поліпшення ефективності роботи із запобігання та боротьби з незаконним виробництвом і обігом нафтопродуктів, палива моторного альтернативного та скрапленого газу, посилення контролю за повнотою і своєчасністю надходження до бюджету акцизного податку затверджено порядок контролю роботи акцизних складів.

З 19.05.2015 р. набрав чинності наказ Мінфіну України від 10.04.15 р. № 416, яким затверджено порядок роботи представників контролюючих органів на акцизних складах, що утворюються на території підприємств, де виробляються нафтопродукти, паливо моторне альтернативне та скраплений газ. Згідно із р. ІІ Порядку № 416, основним завданням представника контролюючого органу на акцизних складах є здійснення постійного безпосереднього контролю за дотриманням установленого порядку виробництва, зберігання, відпуску нафтопродуктів, палива моторного альтернативного та скрапленого газу. Повноваження, яким наділені контролери на виконання цього завдання, відповідають тим, котрі передбачені п. 230.12 ПКУ.

Звертаємо увагу, що посадові особи, які призначаються представниками контролюючого органу на акцизному складі, повинні пройти спеціальне навчання або інструктаж щодо специфіки контролю за виробництвом та обігом спирту етилового, горілки та лікеро-горілчаних виробів, а також методики користування вимірювальними приладами (п.230.7 ст. 230 ПКУ). Порядок проведення спеціального навчання або інструктажу затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.  

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області