Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Як повідомили в управлінні правової роботи ГУ ДФС у Черкаській області за 4 місяці ц.р. судові органи вирішили на користь фіскальної служби області 319 справ на суму 78,5 мільйонів гривень. За результатами позивної роботи до бюджету надійшло 8,5 млн. гривень.

Водночас на користь платників було вирішено 109 справ.

В ГУ ДФС відмічають, що одним з досягнень в роботі юридичних підрозділів фіскальної служби є припинення практики ухилення від сплати податків за рахунок «штучного» формування податкового кредиту та витрат по взаємовідносинах з «фіктивними» суб’єктами господарювання, оскільки, як посвідчує судова практика, така позиція недобросовісних платників податків не знаходить підтримки в судах.

Враховуючи значні зміни до Податкового кодексу України, які набули чинності з 1 січня 2015 року радимо платникам активно відвідувати роз’яснювальні заходи фіскальної служби та отримувати правову допомогу у місцевих центрах обслуговування платників (ЦОП). Крім того платники можуть отримати відповіді на свої запитання в он-лайн режимі, звернувшись до рубрики «Податковий радник» інтернет порталу «Про Все» та до «Он-лайн консультації» Черкаського інформаційно – ділового порталу.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області