Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

За 4 місяці 2015 року в Черкаському районі, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зросла сума надходжень до державного бюджету.

За січень – квітень 2015 року платники Черкаського району сплатили до державного бюджету 403,26 млн. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, що майже на 62,35 тис. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року, - повідомив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Юрій Кучеренко.

ДПІ у Черкаській області звертає увагу платників, що згідно Закону України від 28.12.2014 №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» з 1 січня 2015 року розширено коло платників акцизного податку (ст. 212 ПКУ). Для реалізованих підакцизних товарів ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.

Крім того з 1 квітня 2015 року додатково вводяться акцизні склади для виробників нафтопродуктів, палива моторного альтернативного та скрапленого газу.

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області