Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У січні – березні поточного року за активної участі працівників державної фіскальної служби області 39 роботодавців погасили повністю та частково борг з виплати зарплати на загальну суму 2 млн. 749 тис.грн. Місцеві бюджети додатково отримали 322,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Так, зарплатні борги перед робітниками на загальну суму 1348,3 тис.грн. погасили 12 підприємств державної форми власності.

Також за результатами спільних заходів територіальних органів фіскальної служби області та місцевої влади 157 підприємств та 101 підприємець – фізична особа, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 112,5 тис. гривень.

Загалом в Україні протягом 1 кварталу ц.р. за рахунок спільних заходів ДФС та органів місцевої влади понад 4,5 тис. суб’єктів господарювання підвищили рівень виплати заробітної плати своїм працівникам, внаслідок чого до бюджету додатково надійшло понад 5,6 млн. гривень.

 

 

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області