Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Наразі 14096 черкащан подали свої декларації про майновий стан та доходи за 2014 рік. Вони задекларували 837,7 млн.грн. доходів. До місцевих бюджетів надійде 14,1 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб. Про це поінформував начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Жаврід.

29 черкащан задекларували торік отримані понадмільйонні доходи та сплатили до бюджету 279 тисяч гривень.

Найбільше подано декларацій про доходи від отримання подарунків та спадщини (1700), від надання майна в оренду (578). Дохід від продажу рухомого та нерухомого майна задекларувало 224 громадян. Іноземні доходи – 73. Інвестиційний прибуток – 50.

В.Жаврід нагадав, що до завершення деклараційної кампанії залишилося лише 3 дні і закликав черкащан, яким необхідно задекларувати минулорічні доходи, поспішити до центрів обслуговування платників і подати декларації. Останній день подання декларацій – 30 квітня 2014 року.  

В останні дні деклараційної кампанії рекомендуємо декларантам скористатись перевагами спрощеної процедури декларування доходів – корисним сервісом «Декларування он-лайн». Сервіс надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до податкових органів фізичні особи – підприємці та громадяни. Заповнена декларація та додатки зберігаються у файл для направлення до державної податкової інспекції або друку.

Запрошуємо декларантів отримувати детальні роз’яснення та допомогу при складенні декларації у центрах обслуговування платників (ЦОП) державних податкових інспекцій області; в он-лайн режимі – звернувшись до рубрики «Он-лайн консультація» Черкаського інформаційно – ділового порталу (www.city.ck.ua) та рубрики «Податковий радник» інтернет порталу «Про Все» за адресою http://provce.ck.ua/category/podatkovij-radnyk/.  

 

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області