Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Як повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, з початку року станом на 21 квітня до загального фонду державного бюджету зібрано 1000,3 млн.грн. податків. Цього року збір доходів держбюджету сягнув мільярдної планки на місяць раніше, ніж у 2014 році.

Так, надійшло 465,6 млн.грн. акцизного податку, 150,4 млн.грн. податку на прибуток підприємств, 107,4 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. З початку року зібрано 193,2 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того платниками перераховано 46 млн.грн. військового збору.

«Загалом за чотири місяці очікуємо зібрати до загального фонду державного бюджету не менше 1125 млн.грн. У співставних умовах до факту січня-квітня минулого року в області забезпечимо темп росту збору доходів загального фонду державного бюджету на рівні 124 відс., додаткові надходження складуть 217 млн.грн.», – зазначив керівник фіскальної служби області. Він також повідомив, що місцеві бюджети отримають за чотири місяці більше 719 млн.грн. А це на 144 млн.грн. більше, ніж торік за січень-квітень.

Загалом від області до бюджетів усіх рівнів за чотири місяці надійде 1,8 млрд. гривень податків і зборів.  

 

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області