Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

ГУ ДФС у Черкаській області нагадує про наближення граничного терміну подання декларації про доходи за 2014 рік для платників, які зобов’язані подавати таку декларацію – 30 квітня 2015 року. До цього часу в обов’язковому порядку мають відзвітувати зокрема громадяни, яким торік виплачували доходи два або більше податкових агенти та загальна сума доходів яких перевищила 146 тисяч 160 гривень. До 1 травня повинні подати декларації і самозайняті особи.

Водночас декларації для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2014 року можна подавати до 31 грудня 2015 року.

Декларацію про майновий стан і доходи платники подають до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси.

Бланк декларації, порядок її заповнення, а також розрахунки податкових зобов`язань можна переглянути за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-2015/poryadok/.  

Декларація подається в один із таких способів за вибором платника: особисто платником або уповноваженою на це особою та засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством. Втім граничний термін надсилання декларації поштою завершився 20 квітня 2015 року (не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації).  

Рекомендуємо спрощену процедуру декларування доходів – корисний Сервіс «Декларування он-лайн». Сервіс надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до податкових органів фізичні особи – підприємці та громадяни. Заповнена декларація та додатки зберігаються у файл для направлення до державної податкової інспекції або друку.  

Запрошуємо декларантів отримувати детальні роз’яснення та допомогу при складенні декларації у центрах обслуговування платників (ЦОП) державних податкових інспекцій області; в он-лайн режимі – звернувшись до рубрики «Он-лайн консультація» Черкаського інформаційно – ділового порталу (www.city.ck.ua) та рубрики «Податковий радник» інтернет порталу «Про Все» за адресою http://provce.ck.ua/category/podatkovij-radnyk/.  

 

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області