Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За оперативними даними на сьогодні до фіскальної служби Черкаської області надійшло 730 заяв від 149 платників про намір досягнення податкового компромісу на суму 117,7 млн.грн. Сума до сплати по них (5 відс.) становить 5878,5 тис.грн. Прийнято рішення по 116 платниках, сплачено 1980,3 тис.грн.

Загалом в Україні протягом січня-березня поточного року майже 2,6 тис. платників податків вирішили скористатися законодавчим механізмом щодо досягнення податкового компромісу. Вони подали до органів ДФС понад 3,2 тис. заяв. В результаті досягнення податкового компромісу до бюджету вже надійшло 261,5 млн. гривень.

Нагадаємо, що Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», який Верховна Рада України ухвалила 25 грудня 2014 року, набув чинності 17 січня 2015 року. Граничний термін надання заяв – 16 квітня 2015 року. До настання граничного терміну залишилось 2 дні.

Нагадаємо, що відповідно до закону, при застосуванні процедури податкового компромісу платник має сплатити 5 відс. від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов'язань. При цьому інші 95 відс. такої суми вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.  

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області