Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Кожного року відомі люди декларують свої доходи, подаючи приклад іншим. Цього року до ДПІ у Черкаському районі завітав Жовтобрюх Сергій.

Сергій Жовтобрюх – кандидат в майстри спорту, бронзовий призер чемпіонату України з боксу. Спортсмен завітав до податкової інспекції з метою не просто виконати свій громадянський обов’язок та подати декларацію про майновий стан і доходи, але і як публічна людина, власним прикладом закликати всіх до чесного декларування доходів.

Добровільне декларування доходів – це загальноприйнята практика у всьому світі , яка свідчить про податкову культуру громадян, їх повагу до держави. «Ми живемо в Україні, яка є нашою домівкою, а покращення побуту своєї оселі можна тільки шляхом наповнення бюджету. Адже цим ми допомагаємо розвитку країни, розвитку соціальної сфери» - зазначив Сергій.

Сплата податків у цілому світі є питанням престижності та честі. Тому декларувати свої доходи та повною мірою сплачувати податки необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише маючи стабільний і наповнений бюджет.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області