Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З початку року, станом на 26 лютого 2015 року, Черкаською митницею ДФС до Державного бюджету перераховано 303 млн. 79 тис. грн., що на 65% більше, ніж у минулого року. Про це повідомив начальник Черкаської митниці ДФС Олексій Василенко.

Він зазначив, що за результатами роботи митниці в напрямку протидії митним правопорушенням протягом двох місяців року складено 10 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму 1,39 млн. грн. Середня вартість предметів правопорушень за однією справою складає 138 тис. грн.

Також Олексій Василенко зазначив, що митницею взято курс на посилення аналітично-пошукової роботи та удосконалення взаємодії з митними органами зарубіжних країн щодо обміну інформацією з митних питань. «За результатами міжнародної взаємодії з початку року порушено 3 адміністративні справи за фактом незаконного переміщення товарів через державний кордон України на суму 1,38 млн. грн.», – підкреслив він.

Начальник Черкаської митниці ДФС нагадав, що в області постійно проводиться робота з роз’яснень митного законодавства, направлена на запобігання митних правопорушень. В найближчий час заплановано видання практичного коментаря до положень Митного кодексу України, що регулюють питання боротьби з митними правопорушеннями.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області