Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У січні п.р. платники Черкаської області перерахували 189315 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Загалом за поточний місяць очікується надходження внеску в сумі 264,2 млн.грн.

Минулорічні надходження внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 3687,4 млн.грн, що на 69,4 млн. гривень більше, ніж надійшло 2013 року.

Торік на обліку перебувало 84741 страхувальників, у т.ч. 24852 юридичних та 59889 фізичних осіб.

За січень – грудень 2014 року ДФС України забезпечено надходження єдиного внеску на загальну суму 179,6 млрд. грн., що на 2,3 млрд. грн. більше, ніж за аналогічний період 2013 року.

Нагадаємо, у зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2015 року Закону України від 28.12.2014 №77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», змінились правила обчислення єдиного внеску, порядку оформлення робітників, сплата єдиного внеску фізичними особами – підприємцями. Тепер, у разі якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника. Отже роботодавці (а також військові частини та органи, якi виплачують грошове забезпечення) зобов'язані нараховувати внесок на суму мінімальної зарплати у разі якщо нарахована зарплата нижче мінімальної. Це не стосується виплат за неосновним місцем роботи та винагород за договорами цивільно-правового характеру. Нарахування єдиного внеску на фонд оплати праці здійснюється з урахуванням мінімальної зарплати, а утримання ЄСВ з зарплати платника (3,6%) – з фактичного розміру зарплати, що виплачується платникові.

З текстом Закону України №77-VIII можна ознайомитись за посиланням: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/77-19.

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області