Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відтепер керівництво фіскальної служби області та керівники профільних підрозділів обласного апарату прийматимуть платників щодня у зручний для платників час в межах робочого графіку установи. Графік особистого прийому та попередній запис на прийом скасовується. Про таку ініціативу фіскальної служби області повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.

«У зв’язку з кардинальними змінами законодавства з 1 січня ми посилюємо роз’яснювальну та обслуговуючу складову нашої роботи. Ми робимо все для того, щоб бізнес працював і добровільно та свідомо сплачував податки. Ми зацікавлені у обізнаному платникові податків і водночас хочемо захистити його від несвідомих рішень, від несвоєчасної сплати податкових зобов’язань. До кінця цього місяця зміни будуть доведені і розтлумачені кожному. Це вимога Прем’єр - міністра України і Голови Державної фіскальної служби України», – підкреслив він.

Першими огляд змін податкового законодавства і коментарі фахівців отримали керівники впливових громадських організацій – члени новообраного консультаційно-дорадчого органу фіскальної служби області.  

З 20 по 30 січня в Черкасах, Умані, Смілі, Золотоноші та Звенигородці головне управління ДФС у Черкаській області проведе кущові семінари для платників по висвітленню змін у податковому законодавстві України, що вступили в силу з 1 січня п.р. Також відбудуться навчання представників місцевих рад.

Володимир Коломієць підкреслив, що саме завдяки співпраці з платниками, неформальному щирому діалогу в області постійно зростає рівень добровільної сплати податків.

За минулий рік Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів на 534 млн.грн. більше ніж 2013 року. Так, до загального фонду державного бюджету зібрано 2,9 млрд.грн., місцеві бюджети отримали 2,1 млрд. грн. Розписи місцевих рад виконані на 104,4 відсотків, понад розпис зібрано 96,3 млн.грн. Також надійшло 3,7 млрд. гривень єдиного соціального внеску. А на потреби Збройних Сил України черкащани сплатили 55,3 млн.грн. військового збору.

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області