Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Працівники ГУ ДФС у Черкаській області цього року продовжили добру традицію і допомогли Святому Миколаю рознести подарунки дітям регіону. Серед перших, хто отримав такі подаруночки стала родина Єпіфанових. Вперше доньки загиблого влітку старшини Оршанецького навчального центру ДПС України 31 – річного Сергія Єпіфанова Яна та Лана зустрінуть свята без батька. Родина перебуває під опікою головного управління фіскальної служби області. Допомогти адаптуватись, полегшити життя, забезпечити необхідними речами, підтримати і обігріти – таку задачу поставили перед собою та виконують фіскали.

Як розповів начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, цього року за рішенням керівництва та колективів управління та державних податкових інспекцій області фіскали «допомагають» Святому Миколаю роздати подарунки дітям загиблих, зниклих безвісті воїнів, поранених та тих, хто зараз захищає нашу країну в зоні АТО. «Це питання нашої особливої відповідальності. Поміч родинам героїв – патріотів це найменша ціна, яку можна віддати за мир і злагоду у нашому спільному домі», – сказав В.Коломієць.

Сьогодні, відклавши на кілька годин «дорослі» справи, керівники інспекцій області виїхали з подарунками та привітаннями з Днем Святого Миколая до дітей, які потребують особливої уваги і піклування. Уманчани відвідують родину загиблого бійця Дмитра Пожарського та дітей зниклого безвісті Віктора Кумановського. Смілянські фіскали виїздять до трирічного та п’ятирічного синів командира групи розвідки батальону «Айдар» Євгена Войцехівського. Отримають подарунки діти поранених бійців Миколи Нестеренка з Хацьок та Олександра Демешка з с.Хутори, а також кам’янчанин Артем Петров, синок бійця батальону «Черкаси». Не залишились без вітань родини бійців Звенигородського, Лисянського, Катеринопільського, Тальнівського районів.  

Під особливою опікою перебувають родини працівників фіскальної служби – учасників АТО. Канівське відділення опікується родиною Владислава Несененка, який отримав контузію; Тальнівська ОДПІ взяла шефство над Соколами, батько яких успішно донедавна працював у лавах служби, а зараз захищає країну.  

Працівники фіскальної служби м.Черкас організували для дітей бійців АТО похід на благодійну виставу у ляльковому театрі та участь у мистецько-інтерактивному проекті у Черкаському обласному художньому музеї.  

Також фіскали приймають участь у різноманітних заходах, метою яких є підтримка родин захисників України. Днями начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць взяв участь у благодійному аукціоні «Твори добро дітям» із збору коштів на подарунки до Дня Святого Миколая 22 черкаським дітям, які втратили батьків у зоні АТО. Придбана на аукціоні витинанка «Кобзар нашого народу», виконана членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Національної Спілки архітекторів України Віктором Співаком, тепер зберігається в музеї історії Державної податкової служби області не тільки як шедевр декоративно-прикладного мистецтва, а й як згадка про повагу до героїв.  

Поряд з цим працівники державних податкових інспекцій роздали святкового дня 19 грудня подарунки, ласощі і влаштувати свято для малечі – переселенців, які проживають на території області. За традицією вони також відвідали з подарунками і привітаннями 19 підшефних дитячих закладів.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області