Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Україні й в усьому світі 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини.

До проведення Всеукраїнського тижня права долучилися і в ДПІ у Черкаському районі. Завідувачем юридичного сектору Мироновим Тарасом проведено телефонну «гарячу лінію». Найчастішими були питання щодо прав платників та захисту своїх прав (у разі їх порушення з боку працівників органів державної фіскальної служби), порядком подання звернень, запитів, скарг, пропозицій. Запитували й стосовно норм трудового законодавства та захисту прав робітників перед роботодавцем в частині отримання легальної заробітної плати згідно чинного законодавства.

Співробітники ДПІ у Черкаському районі розповсюджували серед відвідувачів центру обслуговування платників податків брошури: «Права та обов’язки платників податків» та «Права контролюючих органів». Також всі бажаючі отримали вичерпні відповіді про права платника податків, людини і громадянина.  

Заступник начальника ДПІ у Черкаському районі Вікторія Лозумірська зазначила, що кожна людина має право на життя, повагу, свободу та особисту недоторканість, на освіту, кожен хто працює має право на відпочинок. Дотримання прав громадян є головним пріоритетом, на якому базується державна політика.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області