Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У ДФС України відповідно до наказу від 14.11.2014 №270 «Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» розпочато перевірку щодо посадових і службових осіб апарату ДФС, керівників територіальних органів ДФС, їх перших заступників та заступників.

Перевірка у вказаних органах розпочинається поетапно: 24 листопада, 1 та 8 грудня поточного року.

Особи, які підлягають перевірці, повинні протягом 10 днів від дня початку перевірки подати до Департаменту персоналу заяви про застосування або незастосування до них заборони, визначеною частиною 3 або частиною 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них.

Не подання особою у встановлений строк заяви або подання заяви з повідомленням про те, що до неї застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», є підставою для її звільнення з посади у строки, встановленні чинним законодавством.

У разі зазначення особою у заяві про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені вказаним Законом, відповідальний структурний підрозділ буде проводити перевірку інформацію, вивчаючи відомості, наявні в особовій справі та трудовій книжці такої особи, а також надіславши відповідні запити до органів, що проводять перевірку відповідно до Закону (до Мінюсту, МВС, ДФС, СБУ, Генеральної прокуратури України та ДСА).

День направлення таких запитів вважається днем початку перевірки особи, про що направляється повідомлення до Мінюсту, яке розміщується на його офіційному сайті. У цей же день інформація про початок проходження перевірки особою розміщується на офіційному веб-порталі ДФС України.

За результатами опрацювання відомостей та відповідей, що надійдуть від вказаних органів, готується довідка про результати перевірки, яка направляється до Мінюсту та розміщується на офіційному веб-порталі ДФС.

У разі встановлення недостовірності відомостей, зазначених у пунктах 1 та/або 2 частини п'ятої статті 5 Закону, керівник ДФС приймає рішення про звільнення особи, про що негайно повідомляє Мінюст.

Перевірка стосовно керівників, перших заступників та заступників начальників територіальних органів ДФС у Черкаській області відповідно до Закону № 1682 розпочнеться 8 грудня 2014 року згідно з наказами ДФСУ від 14.11.2014 №270, ГУ ДФС в області від 24.11.2014 №43, Черкаської митниці ДФС від 17.11.2014 №41-о.

А з квітня 2015 року по червень 2016 року, відповідно до наказу ГУ ДФС в області від 24.11.2014 №43 буде проводитись перевірка щодо посадових і службових осіб територіальних органів ДФС.

Детальну інформацію про проходження перевірок, накази ГУ ДФС в області та Черкаської митниці ДФС можна переглянути на суб-сайті ГУ ДФС у Черкаській області у вкладці «Про очищення влади» розділу «Робота з персоналом» рубрики «ДПС у регіоні».

Також інформація про проходження перевірки щодо посадових і службових осіб апарату ДФС, керівників територіальних органів ДФС, їх перших заступників та заступників (повідомлення про початок перевірки, копія її заяви та декларації, а також результати перевірки) оприлюднюватимуться на веб-порталі ДФС України у вкладці «Про очищення влади» розділу «Робота з персоналом» рубрики «Про службу»

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області