Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ГУ ДФС у Черкаській області звертає увагу зацікавлених осіб, що з 28 жовтня 2014 року є чинною постанова Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2014 року №566 «Питання митного оформлення вантажів гуманітарної допомоги», якою передбачено спрощення митного оформлення гуманітарного товару.

Так, на період проведення антитерористичної операції пропуск через митний кордон України, декларування та митне оформлення гуманітарного товару, який надається урядами інших держав через уповноважені ними організації, здійснюється без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

При цьому не застосовуються положення пункту 3 Порядку митного оформлення вантажів гуманітарної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2000 р. N544. До набрання чинності ПКМУ №544 митне оформлення гуманітарного товару здійснювалось митницями за місцезнаходженням його отримувача тільки після проведення відповідного санітарного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного та екологічного контролю. А до отримання відповідних дозволів контролюючих органів гуманітарний товар передавався на тимчасове зберігання під митним контролем отримувачу гуманітарної допомоги.

Постанова № 566 набрала чинності з 28 жовтня 2014р. – з дня її опублікування у газеті «Урядовий кур’єр».

Нагадаємо, з метою надання допомоги волонтерам при митному оформленні товарів та засобів для військових, які перебувають у зоні антитерористичної операції працюють організовані Державною фіскальною службою України спеціальні «гарячі лінії» для оперативного проведення митного контролю гуманітарних вантажів, які надходять в Україну. Номери телефонів «гарячої лінії» в Черкаській області: (0472) 45-29-32, 32-84-91.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області