Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Звертатись до центрів обслуговування платників за отриманням безоплатної первинної правової допомоги і оперативно отримувати консультації правовиків порадила підприємцям і громадянам голова комісії з проведення реорганізації ГУ Міндоходів у Черкаській області, перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко.

«За тих значних змін до Податкового кодексу України, внесених у липні – вересні ц.р. Законами України №№1561, 1588, 1621, 1636, 1638, 1654, 1658, 1668, 1669, ми вимушені констатувати, що не всі категорії платників охоплені роз’яснювальними заходами. І це зрозуміло – наразі крім активного ведення власного бізнесу підприємці активно допомагають армії, переселенцям та усіляко сприяють відновленню нормального життя в зоні АТО. Для тих, хто не має можливості відвідувати семінари та тренінги і не слідкує повсякчасно за новинами, працює спеціальна послуга головного управління – розсилка на особисті електронні скриньки платників (за їхнім замовленням зробленим за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) підбірок актуальних роз’яснень та питань-відповідей. Зворотній зв’язок з правовиками та відповідальними консультантами фіскальної служби області працює за номером телефону 33-91-34», – розповіла Т.Проценко.

Водночас вона озвучила результати претензійно-позовної роботи головного управління. Так, з початку року судді визнали правомірними дії працівників фіскальної служби області по 918 справах на суму 433,8 мільйони гривень – на 667 справ більше, ніж вирішено на користь платників. Наразі до бюджету надійшло 21,1 млн. гривень – на 32 відс. більше, ніж аналогічного періоду минулого року.

Також Тетяна Проценко звернула увагу платників, які оскаржують донараховані суми в судовому порядку на те, що їхні дії із відчуження майна в період судового оскарження донарахувань можуть бути розцінені як приховування майна та ухилення від оподаткування. В свою чергу, такі дії є підставами для застосування адміністративного арешту майна та зупинення видаткових операцій на рахунках платників податків, а також визнання договорів недійсними і стягнення в дохід держави коштів за такими договорами. Вона відмітила, що правовики головного управління вже напрацювали позитивну судову практику в цьому напрямку.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області