Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС!

Відповідно до Указу Президента, починаючи з 2006 року, цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Обрана вона була не випадково, адже саме цього дня, 32 року тому, відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Зруйнований реактор перестав бути джерелом радіоактивного забруднення навколишнього середовища. Таким чином, цього дня було поставлено умовну крапку в боротьбі з чорнобильським лихом.

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога. Близько 500 жителів Черкаського району, одні з перших кинулись на ліквідацію аварії. На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом.

Детальніше...

ЮНИХ ЖИТЕЛІВ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В Х МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ-ФЕСТИВАЛІ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРЛИНА FEST»

ЮНИХ ЖИТЕЛІВ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В Х МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ-ФЕСТИВАЛІ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРЛИНА FEST»

14 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ У МІСТІ КИЄВІ, ЗА СПРИЯННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД, МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ, КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, ВІДБУДЕТЬСЯ Х МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРЛИНА FEST».

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує дитячо-юнацькі творчі колективи та окремих виконавців Полтавської області взяти участь у Конкурсі, який популяризує культурну спадщину України, підтримує талановитих дітей, сприяє зміцненню дружніх зв`язків та культурних взаємовідносин з іншими країнами.

З докладною інформацією про Х Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» та умовами участі у ньому можна ознайомитися за електронною адресою: http: //www.perlyny.com.ua або за тел. 044-586-40-11, 067-520-11-35.

За інформацією Української асоціації районних та обласних рад

Турнірна таблиця Зимового Кубку Черкаського району з футзалу пам’яті воїна ООС Степанківської ОТГ Дмитра Темного станом на 11.12.2019 рік

Турнірна таблиця Зимового  Кубку Черкаського району з футзалу пам’яті воїна ООС Степанківської ОТГ Дмитра Темного станом на 11.12.2019 рік

За інформацією федерації футболу Черкаського району

На засіданні «круглого столу» обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю

На засіданні «круглого столу» обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю

Днями у приміщенні Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Забезпечення активної участі осіб з інвалідністю в житті суспільства» з метою привернення уваги до проблем зайнятості учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю і забезпечення інклюзії і рівності в суспільстві.

Всього у заході взяли участь 7 організацій, серед яких представники Черкаської центральної районної лікарні, Управління праці та соціального захисту населення черкаської районної державної адміністрації, Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, МСЕК, Громадської організації «Об’єднання патріотичних сил», Черкаської районної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та Центру підтримки учасників АТО/ООС.

Детальніше...

Черкаський район попрощався із загиблим на Луганщині воїном

Черкаський район попрощався із загиблим на Луганщині воїном

Цього дня Черкаський район проводив в останню путь жителя села Хацьки, молодшого сержанта 72-ої окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців Дмитра Вікторовича Темного. Воїн загинув у районі населеного пункту Золоте 7 грудня цього року. Народився Дмитро Темний у селі Малий Бузуків Смілянського району, а проживав із дружиною і трирічною донькою в селі Хацьки. В лютому цього року йому виповнилося лише 28 років.

Попрощатися із Дмитром Вікторовичем прибули люди із усього Черкаського району, бойові побратими Дмитра, місцеві атовці, родичі, друзі загиблого бійця, учнівська молодь, представники районної влади та громадських організацій.

Із жалобним словом до присутніх звернулися заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віктор Карпенко, сільський голова Степанківської ОТГ Ігор Чекаленко та фронтовий командир.

Детальніше...