Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Режим роботи служби зайнятості під час карантину

Режим роботи служби зайнятості під час карантину

Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості продовжує працювати в режимі карантину. Обслуговування клієнтів здійснюється дистанційно, без особистого контакту.

Якщо ви вже зареєстровані як безробітний в Черкаській районній філії, кар’єрний радник зв’яжеться з вами за телефоном, вказаним при реєстрації або електронною поштою. Відвідування, яке призначене на період карантину, переноситься на іншу дату.

Детальніше...

День Національної гвардії України

День Національної гвардії України

Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверинитет.

Україна - унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив - запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея.

На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства - Національна гвардія України.

Детальніше...

Із районного бюджету виділили кошти для фінансування протиепідеміологічних заходів

Із районного бюджету виділили кошти для фінансування протиепідеміологічних заходів

Цього дня заступник голови районної ради Сергій Степанюк провів сорок третю позачергову сесію районної ради, яка пройшла в закритому режимі в умовах карантинних заходів.

Перед початком роботи сесії були проведені засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування, з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення та з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, де обговорено питання, які пропонувалися до розгляду на сесії.

Детальніше...

УВАГА! На Черкащині працює "гаряча лінія" з протидії поширенню коронавірусу: 0-800-508-876

УВАГА! На Черкащині працює

Цілодобову «гарячу лінію», за якою можна отримати актуальну інформацію з протидії поширенню коронавірусу на Черкащині, запустили в області. Оператори приймають дзвінки цілодобово за номером 0-800-508-876.

Кожне звернення фіксується. У телефонному режимі надаються всі необхідні консультації, а важлива інформація, що потребує перевірки, передається на опрацювання відповідним службам.

Фахівці обласного контактного центру нині надають консультації з актуальних питань та безлічі питань у різних сферах життєдіяльності. Контактний центр плідно співпрацює з громадськими організаціями, учасниками бойових дій, волонтерами, іншими соціальними групами. Це допомагає надавати консультації адресно та вичерпно.

Детальніше...

Про першочергові заходи щодо запобіганню та профілактики коронавірусу COVID-19

Про першочергові заходи щодо запобіганню та профілактики коронавірусу COVID-19

Цього дня проведено нараду з сільськими головами, керівниками управлінь, відділі райдержадміністрації, керівниками закладів охорони здоров’я, де обговорили першочергові заходи, пов’язані з запобіганням та профілактикою коронавірусу COVID-19 у Черкаському районі.

На початку наради до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк та заступник голови районної ради Сергій Степанюк, які наголосили на важливості та відповідальному відношення до ситуації, яка склалася внаслідок поширенню коронавірусу в світі та Україні. Відмітили про високу дисциплінованість та неухильне дотримання рекомендацій керівництва країни та області.

Про ситуацію в закладах охорони здоров’я та відповідні поради доповіли головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганна Пантюхіна, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаська центральна районна лікарня» Микола Гуськов та директор комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Олександр Кізян.

Детальніше...