Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

В Україні підвищили максимальний розмір допомоги по безробіттю

В Україні підвищили максимальний розмір допомоги по безробіттю

З 1 липня підвищили прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення. Так, для працездатних осіб віднині прожитковий мінімум становить 2197 гривень. Відповідно, зросли й соціальні виплати, серед яких – допомога по безробіттю.

Нагадаємо, що максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 4-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (ст. 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» від 02.03.2000 р. №1533-ІІІ). Отже, з 1 липня максимальна допомога по безробіттю становить 8788 гривень на місяць.

Детальніше...

Вітання до Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Вітання до Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Відповідно до Указу Президента України № 331/2015 від 12-го червня 2015-го року День Флоту в Україні відзначається у першу неділю липня. Повна назва свята - День Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Військово-Морські Сили України виконують завдання із забезпечення обороноздатності держави, захисту її морських рубежів та гідно представляють нашу країну у міжнародному військово-морському співробітництві.

Тож із нагоди професійного свята бажаємо всім матросам, старшинам, мічманам, офіцерам, генералам та адміралам Військово-Морського флоту, міцного здоров’я, удачі та благополуччя, висловлюємо глибоку шану і вдячність ветеранам флоту за їх бойовий і трудовий героїзм, неоціненний внесок у військово-патріотичне виховання молоді та особового складу Військово-Морських Сил України.

Детальніше...

Вітання до Дня Національної поліції України

Вітання до Дня Національної поліції України

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Щиро і сердечно бажаю вам міцного здоров'я, миру, злагоди, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо Українського народу!

З повагою голова Черкаської районної ради О.СОБКО

Керівництво району привітало поліцейських та працівників Національної поліції з професійним святом

Керівництво району привітало поліцейських та працівників Національної поліції з професійним святом Керівництво району привітало поліцейських та працівників Національної поліції з професійним святом

Голова ради Олексій Собко спільно з головою райдержадміністрації Володимиром Клименком вітали працівників Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області з професійним святом -Днем Національної поліції України.

Зокрема, очільники району відмітили, що поліцейські пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Детальніше...

У Черкаському районі планують побудувати сміттєпереробний комплекс

У Черкаському районі планують побудувати сміттєпереробний комплекс

1 липня цього року, голова районної ради Олексій Собко спільно з головою Черкаської районної державної адміністрації Володимиром Клименком, з заступником директора департаменту будівництва – начальником управління містобудування та архітектури Черкаської обласної державної адміністрації Василем Дмитренком провели зустріч з директором Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства розвитку громад та територій України Сергієм Білоусом та керівництвом ТОВ «Кліар Енерджі», яка є однією з провідних компаній в Україні, що спеціалізується на реалізації проектів з відновлювальних джерел енергії та поводження з ТПВ.

Предметом зустрічі було обговорення співпраці за проектами переробки відходів. Зокрема інвестори висловили намір побудувати новий сміттєпереробний об’єкт на території Черкаського району.

За словами інвесторів, Черкащина – перспективний майданчик для реалізації таких проектів. Тож будівництво сміттєпереробного комплексу дозволить значно скоротити захоронення ТПВ, що матиме позитивні екологічні наслідки як для району, області так і України в цілому, і в результаті – отримувати ресурсоцінні компоненти та спрямовувати їх на повторне використання.

Детальніше...