Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

1 жовтня відзначила свій День народження військова частина А 3193, що розташована в Дубіївці. Ця дата ювілейна – 90 років з дня заснування частини.

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

1 жовтня відзначила свій День народження військова частина А 3193, що розташована в Дубіївці. Ця дата ювілейна – 90 років з дня заснування частини. З цієї нагоди шановані гості, військовослужбовці та працівники Збройних Сил України завітали зі щирими словами побажань та щедрими дарунками.

Президент України зупинив дію режиму припинення вогню на Донбасі

90 років діяльності частини – це 90 сторінок її славної історії, написаної кількома поколіннями синів і дочок нашого народу, – наголосив у своєму вітальному слові командир частини підполковник Микола Сенишак. З вітальним словом до працівників військової частини звернувся депутат Черкаської районної ради, начальник фінансового управління Черкаської районної державної адміністрації Сергій Степанюк.

Дубіївський сільський голова Микола Коваленко зауважив, що не одне покоління жителів с. Дубіївка є працівниками даної військової частини.

Почесні гості, серед яких були й колишні командири частини Григорій Божко (1979-1990), Володимир Кібальник (2004-2009) щирими словами згадували минулі роки та бажали довгих літ та миру на Батьківщині.

Від командування Черкаського гарнізону виступив полковник Ігор Яшкін, з найщирішими вітаннями оголосив подяки та нагородив почесними грамотами багатьох військовослужбовців.

Святковий концерт за участі Дубіївського художнього колективу та художній колектив з сусідньої військової частини А 3177.