Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Дні сіл

Президент України зупинив дію режиму припинення вогню на Донбасі

27 вересня 2014 року голова Черкаської районної ради Анатолій Анатолійович Яріш в селах Дубіївка та Геронимівка взяв участь в заходах з нагоди відзначення Днів сіл. Урочистості відбулися в сільських Будинках культури.

В своему виступі Анатолій Анатолійович зааначив, що у кожного з нас є маленька Батьківщина. Там, де ми народились, де слухали колискову люблячої матусі, де зробили свої перші кроки, де промовили свої перші слова. У кожного вона своя, та кожен її любить і пам’ятає, куди б не закинуло нас життя. День села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут живе, працює чи просто приїздить у гості.

Анатолій Анатолійович висловив слова вдячності усім жителям сіл, які небайдужі до долі рідного села, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради