Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





13 серпня 2014 року районна рада провела позачергову сесію

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

13 серпня 2014 року районна рада провела позачергову сесію. Необхідністю її проведення було внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона» на 2014 рік та внесення змін до районного бюджету.

Провів сесію голова районної ради Анатолій Яріш. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, начальники галузевих управлінь та відділів райдержадміністрації, представники ЗМІ та інші.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

Першим з питань порядку денного депутати розглянули питання внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона» на 2014 рік. Доповів по даному питанню начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту населення, режимно-секретної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Ігор Троценко.

Також на сесії було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 33-2/VI «Про районний бюджет на 2014 рік», про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк. Дані зміни в основному передбачають виділення сільськими радами 640 тис. грн. на виконання районної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік та інше.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили ряд питань управління майном районної комунальної власності, що стосується вкладення інвестицій у теплопостачання, а саме: про внесення змін до рішення районної ради від 11.07.2014 № 40-1/VI «Про надання дозволу комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району на передачу в оренду майна районної комунальної власності», про надання дозволу на списання майна районної комунальної власності. Також депутати затвердили скориговані тарифи на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, що надаються комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району.

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях.

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради