Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

28 березня 2014 року відбулася тридцять сьома сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Анатолій Яріш

28 березня  2014 року відбулася тридцять сьома сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Анатолій Яріш

28 березня 2014 року відбулася тридцять сьома сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Анатолій Яріш. У пленарному засіданні взяли участь депутат обласної ради Василь Крот, перший заступник голови, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники установ та підприємств району, очільники сільських, селищної громад.

За пропозицією депутатів про роботу державного підприємства «Черкаське лісове господарство» проінформував його директор Андрій Пустовіт.

У зв`язку з ситуацією, яка складається в країні, та й у районі зокрема, на тридцять п`ятій позачерговій сесії районної ради депутатами було прийнято рішення про наближення інформування прокурора про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району у відповідності до 43 статті Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Про прийняте рішення було письмово поінформовано прокуратуру 28 лютого та повторно 14 березня 2014 року, але так як ні прокурор, ні представники районної прокуратури не прийшли на сесію, депутати вирішили звернутись до обласного прокуратура про невиконання прокурором Черкаського району чинного законодавства.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Такою можливістю, зокрема, скористався Микола Гуськов, колишній голова фракції Партії регіонів, який зачитав протокол зборів депутатів VI скликання про створення депутатської групи «За майбутнє». Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

На сесії було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік та звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік, про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили програми: «Турбота» на 2014-2020 роки; надання фінансової підтримки хворим району нефрологічного профілю, які потребують проведення процедури гемодіалізу на 2014 рік; оздоровлення та відпочинку дітей Черкаського району на 2014-2017 роки; організації рятування людей на водних об’єктах Черкаського району на 2014-2017 роки.

Також депутати заслухали хід виконання окремих районних програм.

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності.

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради.

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради