Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ПОСТАНОВА Верховної Ради України Про Заяву Верховної Ради України

ПОСТАНОВА 
Верховної Ради України
Про Заяву Верховної Ради України

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України Про Заяву Верховної Ради України

Спираючись на цілі та принципи, проголошені у статтях 1, 2 та 5 Статуту Організації Об’єднаних Націй, Верховна Рада України заявляє:

1. Україна є суверенна, незалежна держава, з цілісною, недоторканою територією, а будь-яке військове втручання у внутрішні справи держави є неприпустимим.

2. Автономна Республіка Крим є невід’ємною складовою частиною України, на територію якої поширюється дія Конституції України та законів України.

3. Неприпустимість територіальних претензій до України закріплена та гарантованаБудапештським меморандумом 1994 року, Договором про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією 1997 року.

4. Про вимогу неухильного виконання базових угод про перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, а саме негайного відведення військ в місця їх дислокації. Будь-яке пересування військовослужбовців, техніки та озброєнь має здійснюватися виключно за погодженням із компетентними органами України відповідно до вищезазначених угод та законодавства України.

5. Про звернення до Президента Російської Федерації В.В. Путіна не допустити введення Збройних сил Російської Федерації на територію України.

6. Україна гарантує захист основоположних прав і свобод усіх громадян, які проживають на території України, у тому числі права на вільне використання мови, свободу віросповідання та світогляду.

7. Проведення місцевих референдумів можливо лише у відповідності до Конституції України та спеціального Закону.

8. Будь-який конфлікт повинен вирішуватися виключно мирним шляхом без застосування сили, за участі міжнародного посередництва Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Організації Об’єднаних Націй, Ради Європи, Європейського Союзу, Співдружності Незалежних Держав, країн Будапештського меморандуму.

9. Україна дотримується всіх раніше підписаних угод та домовленостей і забезпечить проведення чесних та прозорих президентських виборів за участі міжнародних спостерігачів.

10. Прийняття цієї Постанови є виявом волі та єдності усього Українського народу - громадян усіх національностей.

Голова Верховної Ради України                          О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
2 березня 2014 року
№ 844-VII