Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичними особами, або так звана "податкова амністія".

Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб встановлено підрозділом 94 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Із 2022 року скористатися правом на "податкову амністію" можуть також державні службовці, депутати місцевих рад, працівники прокуратури, суду та інших органів виконавчої влади та самоврядування, крім окремих категорій посад, з якими можна ознайомитися у додатку.

Використання права на "податкову амністію" дозволяє легалізувати активи, набуті до 1 січня 2021 року, вартість яких значно перевищує офіційно отримані доходи, адже найближчим часом очікується запровадження "непрямих методів" оподаткування.

Детальна інформація у додатку "Одноразове (спеціальне) добровільне декларування.

Більше інформації можна отримати в ДПІ за місцем проживання або за телефонами ГУ ДПС у Черкаській області 33-91-87 та контакт-центру ДПС України 0 800 501 007, 044 454 16 13.