Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Звернення президії Черкаської районної ради з приводу політичної ситуації в Україні

Уряд встановив жорстку економію бюджетних коштів

3 березня 2014 року відбулося засідання президії районної ради, з приводу ситуації, що склалася в Автономній Республіці Крим.

На президії депутати розглянули політичну ситуацію, констатуючи, що подальша ескалація може призвести не лише до нових людських жертв, але й становить загрозу цілісності та суверенітету України.

За результатами засідання депутати прийняли відповідне звернення, текст якого подаємо нижче.

Звернення президії Черкаської районної ради з приводу політичної ситуації в Україні

Ми, депутати Черкаської районної ради VI скликання, глибоко стурбовані ситуацією, що склалася в Автономній Республіці Крим.

Декілька тижнів тому Україна пережила жахливі події, коли, відстоюючи свободу вибору, захищаючи демократію і права громадян, загинули наші співвітчизники. Тому в ці напружені дні ми підтримуємо дії Верховної Ради України та Уряду щодо вжиття необхідних заходів для мирного врегулювання ситуації в Україні, не дати можливості посягнути на цілісність і суверенітет нашої країни.

Ми закликаємо всіх політиків утриматися від дій та заяв, що можуть сприяти посиленню напруги в країні.

Рада Федерації Росії дала згоду на введення російських збройних сил на територію України і сьогодні ми стали свідками подій, що загрожують єдності, суверенітету і державності нашої країни. Дії російського керівництва не базуються на жодному пункті міжнародного права і міжнародних договорів.

Ми категорично засуджуємо такі дії, що підштовхують до загрозливої межі між миром і війною, можуть призвести до розколу нашої країни і тривалого громадянського конфлікту з людськими жертвами.

Україна з її кордонами, адміністративно-територіальним устроєм, соціальним і етнічним складом – повноправний суб’єкт міжнародних відносин. Ми вважаємо, що держави, які гарантували Україні територіальну цілісність і суверенітет, повинні взяти активну участь у діалозі мирного врегулювання ситуації в Україні.

Ми звертаємося до наших земляків – жителів Черкаського району з проханням зберігати у цей надскладний час витримку, мужність та спокій. Категоричні заяви, спонукання до конфліктів – це шлях дестабілізації і руйнування нашої держави.

Ми закликаємо згуртуватись усі політичні сили з метою захистити суверенітет та територіальну цілісність України.

Слава Україні!

Схвалено на засіданні
президії районної ради
03 березня 2014 року