Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З професійним святом хоробрих і відважних! З Днем танкіста!

У другу неділю вересня згідно з Указом Президента України встановлено професійне свято сміливих і відважних, рішучих і витривалих, тих хто присвятив своє життя важливій і складній військовій професії танкістів.

З професійним святом хоробрих і відважних! З Днем танкіста!

Танкові війська – ударна сила сухопутних військ. Саме вони, маючи велику стійкість до вражаючих факторів, вогневу міць, високу рухомість і маневреність – завжди на головних напрямках як оборони, так і наступу. Їхня місія — важка і небезпечна на найскладніших та найгарячіших ділянках фронту, де нерідко вирішувалася доля в боях за Україну: Савур-Могила, Піски, Донецький і Луганський аеропорти, Дебальцеве та інші населені пункти. Саме завдяки танковим військам у найважчі роки збройної агресії вдалося стримати наступ ворога на сході України.

З професійним святом хоробрих і відважних! З Днем танкіста!

Шановні та глибоко поважні воїни-танкісти, ветерани танкових військ – люди із сталевими нервами, стійким духом, холодним розумом, честю і любов'ю до Батьківщини, вітаю вас з нагоди професійного свята і дякую за ваш особистий внесок у захист нашої країни, за мирне життя українців.

Окрема повага і шана героям-танкістам, які саме в ці дні зустрічають професійне свято на бойових позиціях, щодня ризикуючи життям в районі проведення операції Об’єднаних сил. Нехай у вашому житті буде багато перемог, повертайтеся додому без поранень і втрат.

З професійним святом хоробрих і відважних! З Днем танкіста!

Ми бережемо пам’ять про кожного з героїв-танкістів і низько схиляємо голови перед величчю їх патріотизму. Саме таким героєм-танкістом, за покликом свого серця, став капітан Андрій Віталійович Плохий, який народився в селі Первомайськ Черкаського району.

Андрій Плохий був командиром танка Т-64БМ "Булат" №681. У складі штурмового танкового взводу брав участь у наступальній операції українських військових в місті Луганськ. Він був у першій сформованій групі, яка вийшла на фронт. Бойова кар'єра його танкового екіпажу була короткою, але вагомою та успішною. Саме вони на початку війни змінили хід подій на Луганщині. Екіпаж А.Плохого брав участь у прориві оточення Луганського аеропорту, відіграв одну з ключових ролей у бою за Георгіївку, звільнивши з оточення наших бійців, брав участь у звільненні Лутугіно.

Капітан А.Плохий загинув 3 серпня 2014 року, підірвавшись на фугасі біля села Красний Яр на околицях Луганська. Разом з ним загинули ст.сержант А.Мансуров (25 років) та старший солдат С.Нагорний (23 роки). Кожному з них було що втрачати – сиротами залишилися їхні діти.

З професійним святом хоробрих і відважних! З Днем танкіста! З професійним святом хоробрих і відважних! З Днем танкіста!  З професійним святом хоробрих і відважних! З Днем танкіста!

Ці Герої заслуговують на нашу пам'ять, повагу і шану.

Вічна слава Героям!