Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До Черкаського району завітав радник-консул Посольства республіки Польща

До Черкаського району завітав радник-консул Посольства республіки Польща

Надзвичайно хвилююча, довгоочікувана та знакова подія відбулася на Черкащині. До Черкаського району з офіційним візитом завітав Радник-консул Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні пан Яцек Гоцловскі та керівник Польського культурного центру імені Кароля Шимановського Геннадій Лінєвич.

На початку зустрічі у знак вшанування голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, голова Черкаської районної ради Олександр Василенко разом з гостями поклали квіти до пам’ятної дошки воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність України та вшанували вічну пам’ять захисників хвилиною мовчання.

До Черкаського району завітав радник-консул Посольства республіки Польща

Пан радник-консул підкреслив про те, що ми у довічному боргу перед юнаками, воїнами, Героями, які захищали не тільки Україну, а цілу Європу та європейські цінності.

Під час діалогу голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко спільно з головою Черкаської районної ради Олександром Василенком ознайомила гостей з Черкаським районом, його економічним, інвестиційним, трудовим та культурним потенціалом, а також об’єктами польської культурно-історичної спадщини, які знаходяться у районі.

До Черкаського району завітав радник-консул Посольства республіки Польща

Голова РДА зосередила увагу присутніх на тому, що за останні роки Україна зробила дуже великий крок вперед: проводяться ефективні реформи децентралізації влади, галузей охорони здоров’я та освіти, швидкими темпами розвивається інфраструктура.

Учасники зустрічі домовились про партнерство у напрямку вивчення та збереження історичних пам’яток, використання кращого іноземного досвіду для розвитку Черкаського району, можливостей і ресурсів регіонів-партнерів.

До Черкаського району завітав радник-консул Посольства республіки Польща До Черкаського району завітав радник-консул Посольства республіки Польща

Щиро вдячна пану раднику-консулу за вияв бажання сприяти співпраці між Польщею та Україною. Адже органи влади Черкаського району зацікавлені у розширенні можливостей для здійснення і розвитку ефективного українсько-польського співробітництва, налагодженні міжлюдських контактів. Ми відкриті для спілкування та підтримки усіх починань щодо двостороннього співробітництва. Налаштовані на плідну співпрацю, готові переймати досвід Польщі і дуже цінуємо підтримку польського народу, – наголосила Валерія Бандурко.

Пан радник-консул Яцек Гоцловскі подякував головам райдержадміністрації та районної ради за гостинність, виловив багато теплих слів район: “Я знав, що Черкаський район великий, багатий на навколишню красу, талановитих мешканців. Завдяки презентації дізнався про нього ще набагато більше: про видатних мешканців, про економічний розвиток, сільське господарство та багато іншого. Дякую райдержадміністрації, що зберігає нашу спільну історичну спадщину, адже потрібно берегти історію наших предків і йти завжди вперед, в майбутнє“.

За посиланням на сайт Черкаської РДА