Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

14 лютого 2014 року голова Черкаської районної ради Микола Іванович Смірнов взяв участь у святкових урочистостях з нагоди 70-річного переможного завершення Корсунь-Шевченківської наступальної операції

14 лютого 2014 року голова Черкаської районної ради Микола Іванович Смірнов взяв участь у святкових урочистостях з нагоди 70-річного переможного завершення Корсунь-Шевченківської наступальної операції 14 лютого 2014 року голова Черкаської районної ради Микола Іванович Смірнов взяв участь у святкових урочистостях з нагоди 70-річного переможного завершення Корсунь-Шевченківської наступальної операції

14 лютого 2014 року голова Черкаської районної ради Микола Іванович Смірнов взяв участь у святкових урочистостях з нагоди 70-річного переможного завершення Корсунь-Шевченківської наступальної операції та визволення Черкащини від німецько-фашистських загарбників.

Під час святкування керівництво області та гості міста оглянули експозиції музею Корсунь-Шевченківської битви Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника та у супроводі салюту почесної варти поклали квіти до братської могили, де покоїться прах 71-го воїна радянської армії, які загинули при звільнені міста у лютому 1944 року.

Розпочалися урочисті заходи у районному Будинку культури, у фойє якого організатори заходу розмістили виставку тематичної літератури, присвяченої 70-річчю визволення Корсунь-Шевченківського, експозицію на військову тематику музею Корсунь-Шевченківської битви, а також виставку дитячих малюнків «Війна очима дітей».

14 лютого 2014 року голова Черкаської районної ради Микола Іванович Смірнов взяв участь у святкових урочистостях з нагоди 70-річного переможного завершення Корсунь-Шевченківської наступальної операції

На початку урочистостей усі присутні переглянули звуковий документальний фільм, присвячений Корсунь-Шевченківській операції, а в знак пошанування всіх присутніх учасників бойових дій було запрошено на святкову сцену.

Вітання від Президента України Віктора Януковича озвучив радник Президента, керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента Юрій Богуцький.

До ветеранів та жителів міста з привітаннями звернувся голова облдержадміністрації Сергій Тулуб. Він подякував присутнім ветеранам-фронтовикам за відвагу та доблесть, за мир і злагоду, що вони її вибороли ціною власного здоров’я, а окремі й власного життя.

Вітальну адресу жителям міста від Голови Верховної Ради України зачитав голова обласної ради Валерій Черняк. У ній Володимир Рибак, зокрема, закликав усіх бути гідними прикладу мужності й самопожертви героїв війни та побажав: « Хай небо над Черкащиною завжди буде мирним, хай колосяться ниви та лунає дитячий гомін, адже у цьому наше майбутнє, яке, переконаний, буде щасливим!».

14 лютого 2014 року голова Черкаської районної ради Микола Іванович Смірнов взяв участь у святкових урочистостях з нагоди 70-річного переможного завершення Корсунь-Шевченківської наступальної операції

З нагоди ювілею Корсунь-Шевченківської битви присутнім ветеранам були вручені нагороди: Почесні відзнаки «70-річчя Корсунь-Шевченківської битви» та «За заслуги перед Черкащиною»; Почесною грамотою обласної державної адміністрації і обласної ради; Почесні грамоти облдержадміністрації; відзнаки «70-річчя визволення Черкаської області», а також Почесні грамоти обласної ради.

Також привітали присутніх із святковою подією бургомістр міста Гіхфорна – міста побратима Корсунь-Шевченківського Матіас Нерліх та ветеран Великої Вітчизняної війни, голова Корсунь-Шевченківської районної організації ветеранів Семен Побірченко.

Урочистості завершилися святковим концертом, у ході якого з музичними вітаннями виступили: Національний Президентський оркестр, що виконав твори на військову тематику; Черкаський академічний заслужений український народний хор; дует «Цвітана» та учасники театру малих форм; соліст районного Будинку культури Микола Бардадим; ансамбль танцю «Юність» Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу; народний аматорський чоловічий ансамбль «Манжари».

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради