Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Натхнення і творчих здобутків на ниві журналістики!

Натхнення і творчих здобутків на ниві журналістики!

 

Сьогодні в Україні відзначається День журналіста.

Не випадково професійне свято журналістів відзначається 6 червня. Саме в цей день Національна спілка журналістів України була прийнята до лав Міжнародної федерації журналістів – найбільшої організації професійних працівників засобів масової інформації.

З розвитком суспільства преса сформувалася як впливовий соціальний інструмент під титулом «Четверта влада». Цей вислів, який згодом став терміном, приписують Томасу Карлейлю і Жан-Жаку Руссо.

В Україні журналістика як професія виникла в ХІХ столітті. Складно уявити сучасне суспільство без інформації і без засобів її передачі. Журналістська робота не лише важка, а й надзвичайно відповідальна. Не можливо переоцінити вплив журналістів на розвиток суспільства, адже вони постійно у вирі подій, на передовій інформаційного простору привертають увагу до важливих заходів.

Тому хочеться побажати журналістам усвідомлення своєї реальної влади та важливості бути об’єктивними й неупередженими у своїй роботі, адже найбільша цінність демократичної держави – це незалежна журналістика.

З повагою Голова районної ради         Олександр ВАСИЛЕНКО