Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Привітання з нагоди Міжнародного дня медичної сестри!

Привітання з нагоди Міжнародного дня медичної сестри!

Шановні, дорогі медичні сестри!

Прийміть від депутатської когорти Черкаського району, від мене особисто щирі вітання з нагоди Міжнародного дня медичної сестри!

Ваша професія – особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям і вимагає від вас не лише знань та вірності клятві Гіппократа. Щодня ви проявляєте безмежне терпіння, співчуття, стійкість і душевну щедрість. Вибравши одну з найгуманніших і найблагородніших професій, ви кожен день поспішаєте на допомогу та нелегкою повсякденною працею охороняєте найбільші цінності, даровані нам – життя і здоров'я.

Низький уклін, шана і щира подяка всім вам, дорогі медичні сестри, за людяність, милосердя, чуйність та доброту, самовідданість і професіоналізм, за вашу натхненну й сумлінну працю на благо суспільства, за ваш особистий вагомий внесок у справу охорони здоров’я. Особливо все це є актуальним у нинішній час – час, коли світ накрила пандемія коронавірусної хвороби COVID-19.

Тож нехaй усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехaй кожнa мить життя радує своєю неповторністю. Щиро бажаємо вам доброї вдачі та натхнення, міцного здоров’я та щастя, нових звершень та ідей, оптимізму та успіхів у щоденній праці.

З повагою голова Черкаської районної ради О.ВАСИЛЕНКО