Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівництво Черкаського району вшанувало пам’ять про загиблих воїнів у Другій світовій війні

Керівництво Черкаського району вшанувало пам’ять про загиблих воїнів у Другій світовій війні Керівництво Черкаського району вшанувало пам’ять про загиблих воїнів у Другій світовій війні

Сьогодні в Україні і більшості країн Європи відзначають День пам'яті та примирення. Пам'ятна дата приурочена до дня капітуляції нацистської Німеччини — 8 травня 1945 року. Ця дата дає можливість оцінити внесок Українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

Вшанувати пам'ять про тих, хто з перших днів війни став на захист рідної землі, хто день за днем наближав Перемогу у Другій світовій війні до пагорбу Слави прийшли керівники району – голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО, заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Богдан СОЛОШЕНКО та керівник апарату Черкаської районної державної адміністрації Аліна ПЛАХОТНА.

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу. День перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, так і усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів.

Вже не перший рік відзначення відбувається під символічним гаслом – «Ніколи знову!», наголошуючи, що потрібно зробити все можливе для того, щоб подібне у людській історії більше ніколи не повторилося.

Керівництво Черкаського району вшанувало пам’ять про загиблих воїнів у Другій світовій війні

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради