Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Черкаській районній раді проведено нараду з представниками районних рад ліквідованих районів

В Черкаській районній раді проведено нараду з представниками районних рад ліквідованих районів

Задля вирішення питань, які на сьогодні є першочерговими, 15 грудня 2020 року в кабінеті голови районної ради проведено нараду щодо подальших дій в процесі реорганізації районних рад ліквідованих районів.

Голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО, спільно з головою райдержадміністрації Володимиром КЛИМЕНКОМ, заступником голови районної ради Олександром ГОНЧАРЕНКОМ, за участю представників Городищенської, Кам'янської, Канівської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської, Чигиринської районних рад ліквідованих районів та інших зацікавлених посадових осіб розглянули ряд важливих актуальних питань, а саме: про здійснення організаційно-правових заходів, пов’язаних з реорганізацією районних рад ліквідованих Верховною Радою України районів шляхом приєднання до Черкаської районної ради та про виконання бюджетів ліквідованих районів до закінчення бюджетного періоду та вирішення фінансових питань під час вивільнення працівників виконавчих апаратів реорганізованих районних рад.

Звернувшись до присутніх, голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО запропонував побудувати роботу таким чином. Заслухати представників районних рад про конкретну ситуацію, яка є на сьогодні з об’єктами комунальної власності, їх фінансовий стан, про ситуацію з подальшою діяльністю працівників виконавчих апаратів районних рад, забезпеченість коштами для проведення відповідних розрахунків з працівниками в результаті реорганізації. Голова районної державної адміністрації Володимир КЛИМЕНКО запропонував під час діалогу відшукати оптимальні шляхи вирішення піднятих доповідачами проблем.

В Черкаській районній раді проведено нараду з представниками районних рад ліквідованих районів В Черкаській районній раді проведено нараду з представниками районних рад ліквідованих районів

В процесі наради всі представники районних рад ліквідованих районів мали змогу донести певну інформацію та отримати відповіді на питання, які їх цікавлять в процесі реорганізації районних рад. В цілому по районах питання комунальної власності врегульовано, є певні об’єкти, які в подальшому будуть передані у власність в межах чинного законодавства.

Фінансове забезпечення щодо процесу звільнення у зв’язку зі скороченням працівників та штату районних рад є складнішим. Необхідно буде відшукати кошти на вихідну допомогу при скороченні, на компенсаційні виплати за невикористані відпустки та інші обов’язкові виплати. За повідомленням начальника фінансового управління Черкаської райдержадміністрації Ганни ШОКОТ районний бюджет Черкаського району на 2021 рік заплановано сформувати в розмірі лише 100 тисяч гривень. Яка подальша стратегія розвитку бюджетного процесу на районному рівні на сьогодні невідома.

Беручи до уваги донесену інформацію представниками районних рад найгірша ситуація з фінансовими зобов’язаннями перед працівниками склалася у Смілянській районній раді.

Головою районної ради Олександром ВАСИЛЕНКОМ було настійливо рекомендовано представникам Смілянської районної ради до опівдня 16 грудня цього року надати конкретні пропозиції щодо усунення фінансових неузгодженостей.

Підсумовуючи, голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО наголосив на тому, що сьогодні представниками районних рад були озвучені основні проблемні питання в процесі їх реорганізації, які в подальшому спільними зусиллями будемо намагатись вирішити.

Робота в даному напрямку продовжується.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради