Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято

Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято

Сьогодні голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО провів другу позачергову сесію районної ради, у роботі якої взяли участь начальники відділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО спільно з головою райдержадміністрації Володимиром КЛИМЕНКОМ та заступником голови районної ради Олександром ГОНЧАРЕНКОМ вручили волонтерам Почесні Грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації за активну волонтерську діяльність, громадянсько-патріотичну позицію та з нагоди Дня волонтера.

Депутатам районної ради вручили посвідчення та нагрудні знаки.

Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято

До порядку денного сесії було внесено 21 питання, які попередньо розглядалися на засіданнях профільних постійних комісій.

Блок питань щодо реорганізації Городищенської, Кам’янської, Канівської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської, Чигиринської, районних рад шляхом приєднання до Черкаської районної ради доповіла завідувачка сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Ірина ГРИЦЕНКО. Питання важливі і водночас складні, адже у структурі Черкаської районної ради наразі немає вакантних посад для подальшого працевлаштування працівників виконавчих апаратів районних рад які реорганізуються, про що своє занепокоєння висловив депутат районної ради Василь ЛАТЕНКО. Але питання внесені на виконання вимог Закону, тому депутати майже одноголосно проголосували за запропоновані проекти рішень.

Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято

Не менш емоційно пройшло обговорення питань ліквідації КЗ «Районний організаційно-методичний центр народної творчості», ДЮСШ «Мрія» та СПОРТКЛУБУ «СЛАВУТИЧ». Депутати районної ради висловили занепокоєння щодо погіршення розвитку культури і спорту, зайнятості учнівської молоді, але проблема полягає в тому, що Бюджетний кодекс України з 01 січня 2021 року не передбачає видатків на їх фінансування. Голова райдержадміністрації Володимир КЛИМЕНКО повідомив, що це питання також важливе, тому здійснюються напрацювання щодо форми та способу фінансування сформованими територіальними громадами організації спортивного і культурного дозвілля. Ця робота запланована на перший квартал 2021 року. Аналогічні рекомендації відділу освіти райдержадміністрації були надані постійною комісією районної ради з питань транспорту, зв’язку, комунальної власності та державної регуляторної політики, яку очолює Віталій ПЕТРОВ.

Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято

Депутати активно долучилися до обговорення та внесення пропозицій до Регламенту у міжсесійний період та напрацювали якісно новий документ. Тому майже одноголосно схвалили Регламент Черкаської районної ради VIII скликання. Доповів означене питання голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради Олексій СОБКО. Він наголосив на тому, що Регламент районної ради є одним із основних документів, який охоплює практично всі процедури, регламентує порядок дій районної ради.

Позитивно проголосували депутати районної ради за питання комунальної власності, про які доповіла завідувачка сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Ірина ГРИЦЕНКО. Зокрема, прийнято рішення про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Черкаської районної ради на 2021 рік, про внесення змін до Статуту КНП «Черкаська центральна районна лікарня», про внесення змін до переліку суб’єктів (об’єктів) спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району та уповноважених органів, яким вони передані в управління, про безоплатну передачу бюджетних установ у власність об’єднаних територіальних громад, про безоплатну передачу стоматологічного обладнання, про ініціативу щодо передачі об’єктів права комунальної власності.

Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято Регламент Черкаської районної ради VIII скликання прийнято

Не знайшло підтримки у депутатського корпусу районної ради питання звільнення від орендної плати ФОП Ільченко. За нього проголосувало лише 8 депутатів із 28 необхідних, вирішили доопрацювати питання та внести на розгляд наступного пленарного засідання.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради