Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До уваги депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування!

До уваги депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування!

Законом України «Про запобігання корупції» передбачено чотири типи декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, однією з яких є декларація суб’єкта декларування, який припиняє відповідну діяльність (декларація перед звільненням) – декларація, яка подається за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (абзац перший частина друга статті 45 Закону).

Відповідно до статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження депутата ради закінчуються в день першої сесії ради нового скликання.

Не вважається припиненням діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування у разі якщо суб’єкт декларування продовжує виконання функцій держави або місцевого самоврядування в тому ж органі або іншому, оскільки у такому випадку відбувається лише зміна посади, статусу або інших істотних умов праці. В такому випадку декларація перед звільненням не подається.

Разом з тим, звертаємо увагу, що особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подати до 01 квітня декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Сектор з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності