Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Про зайнятість у лісовій галузі

Про зайнятість у лісовій галузі

У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню.

Служба зайнятості є надійним партнером лісівників у працевлаштуванні.

Пан Сергій, який проживає в Черкаському районі, звернувся до Черкаської районної філії ЧОЦЗ у листопаді 2019 року, після звільнення з ДП "ЧЕРКАСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО", де працював 17 років на посаді майстра лісу. Він мав відповідну освіту – інженера лісового господарства, та не бачив перспектив працевлаштування в іншій галузі, адже вважав догляд за лісом та охорону лісових багатств своїм покликанням.

Протягом півроку Сергій відвідував службу зайнятості, отримував профорієнтаційні послуги та послуги з пошуку роботи. Але галузь лісової промисловості відрізняється сезонністю, тому взимку зазвичай такі вакансії не оновлюються. Коли в березні розпочався карантин у зв’язку з пандемією Covid-19, чоловік не втрачав надії знайти роботу: переглядав вакансії на інтернет-ресурсах, надсилав резюме та відвідував співбесіди. Його кар’єрний радник в свою чергу також продовжував пропонувати відповідні вакансії, але вже в телефонному режимі. В результаті, після успішного проходження співбесіди в ДП "ЛИСЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП", Сергій був працевлаштований на вакансію лісничого у травні 2020 року, де працює до цього часу.

Підприємства лісової галузі, яка включає 8 лісництв, є активними роботодавцями на ринку праці Черкаського району. Так, протягом 2020 року до таких підприємств було працевлаштовано 29 осіб, які перебували на обліку як безробітні в Черкаській районній філії ЧОЦЗ на посади «лісокультурник», «лісоруб» та «водій».

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості