Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Шукаєте працівників? Служба зайнятості готова допомогти у вирішенні кадрових потреб та укомплектувати вакансії

Шукаєте працівників? Служба зайнятості готова допомогти у вирішенні кадрових потреб та укомплектувати вакансії

Закон України «Про зайнятість» зобов’язує кожного роботодавця (юридичну особу, фізичну особу — підприємця, які використовують працю найманих працівників) у разі наявності вільних робочих місць інформувати про це Державну службу зайнятості. Для цього наказом № 316 затверджено форму №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та порядок її подання. Подання даного звіту дає роботодавцю можливість скористатися послугами центру зайнятості для підбору персоналу.

Звіт за формою №3-ПН подається не пізніше ніж через 3 робочих дні з дати відкриття вакансії до будь-якого зручного базового (районного, міського, районного у місті, міськрайонного) підрозділу служби зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця.

Важливо! В оголошеннях про вакансії не має пропонуватися робота лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати різні вимоги, надаючи перевагу одній із статей, вимагати від осіб, які влаштовуються на роботу, відомості про їхнє особисте життя, плани щодо народження дітей.

Розмір зарплати працівника, зазначений в інформації про вакансії, за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати (ч. 1 ст. 3 Закону України "Про оплату праці.)

Звертаємо увагу, що починаючи з вересня 2020 року розмір мінімальної заробітної плати становить 5000 грн. у місячному розмірі та 29.20 грн. у погодинному розмірі.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості