Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Співпраця знайшла своє продовження

Співпраця знайшла своє продовження

Відбулась зустріч директора Черкаської районної філії ЧОЦЗ Олександра Гриценка з Юрієм Стояновим – успішним підприємцем-початківцем з Білозірської ОТГ, засновником фермерського господарства «СТ-АГРО».

Чоловік минулого року перебував на обліку, як безробітний та вирішив започаткувати власну справу. Для вивчення основних аспектів організації та ведення підприємницької діяльності в Україні, законодавчого та організаційного забезпечення бізнесу, отримання навичок у складанні маркетингового та фінансового плану, кошторисів, стратегії бізнесу розробки бізнес-плану він був направлений навчатись на курси підприємництва та бізнес-планування в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для започаткування власної справи фінансову підтримку пан Стоянов отримав і в службі зайнятості у вигляді виплати допомоги по безробіттю одноразово, і в Білозірській ОТГ, завдяки програмі підтримки підприємництва в громаді.

На сьогодні, Юрій вже займається виробництвом хлібобулочних виробів у власній пекарні, приміщення якої відремонтував та обладнав усім необхідним, та реалізовує продукцію в місцевих закладах: дитячих садках, школах та магазинах. Для виготовлення використовується сировина місцевого походження: борошно, молочні продукти, яйця та фрукти від жителів громади, що є неабиякою підтримкою для односельчан.

Вагомо, що підприємець продовжив співпрацю зі службою зайнятості, але вже в якості роботодавця. В грудні минулого року він взяв на роботу пекаря та отримав право на компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітної на новостворене робоче місце.

В процесі зустрічі пан Юрій продемонстрував цех пекарні, який повноцінно працює, ознайомив із асортиментом продукції та поділився планами на майбутнє, перспективами розвитку бізнесу, зокрема розповів про розширення збуту товару в торговому павільйоні на ринку, що добудовується місцевою владою.

Директор філії Олександр Гриценко наголосив: «Дуже важливо, що підтримка, яку свого часу отримали колишні безробітні є ефективною та приносить користь і прибуток не лише підприємцю, але і громаді».

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості