Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В процесі підготовки до опалювального сезону проведено чергову нараду з КПТМ Черкаського району

В процесі підготовки до опалювального сезону проведено чергову нараду з КПТМ Черкаського району

Тримаючи на контролі питання підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та враховуючи вчорашню нараду в Черкаській обласній державній адміністрації, де очільник області Сергій СЕРГІЙЧУК заслухав керівників райдержадміністрацій, представників структурних підрозділів, зокрема про початок опалювального сезону, заступник голови районної ради Сергій СТЕПАНЮК провів чергову нараду з представниками комунального підприємства теплових мереж Черкаського району та керівниками відділів виконавчого апарату районної ради.

Розпочинаючи нараду заступник голови ради Сергій СТЕПАНЮК наголосив на тому, що питання підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період є досить важливим, тому йому приділяється надвисока увага та багато часу.

В процесі наради були детально обговорені питання поточного фінансового стану підприємства, розрахунків за надані підприємством послуги, судові позови до боржників, погашення реструктуризованої заборгованості, впорядкування мережі споживачів, виготовлення технічної документації на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району.

За словами директора комунального підприємства теплових мереж Черкаського району Володимира ЛИЩЕНКА котельні підприємства готові до надання послуг на 90 %. Залишилися опоряджувальні роботи - повапнувати, пофарбувати приміщення. Щоб не виходити з графіку погашення боргів, до 30 вересня 2020 року необхідно заплатити 90,0 тисяч гривень АТ «Черкасигаз». Над пошуком фінансових ресурсів керівництво підприємства працює.

Досить складним залишається питання переходу на індивідуальне опалення в багатоквартирних будинках в селі Геронимівка.

Актуальним на сьогодні для КПТМ також є питання формування нових тарифів на надання послуг з теплопостачання для населення.

За результатами сьогоднішньої наради КПТМ Черкаського району були надані нові доручення.

Робота в даному напрямку продовжується.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради