Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Карантинні обмеження не стали на заваді в працевлаштуванні

Карантинні обмеження не стали на заваді в працевлаштуванні

В службі зайнятості в період дії карантину обслуговування громадян, надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, здійснюється дистанційно будь-якими засобами телефонного та електронного зв’язку. Особи, які активно шукають роботу можуть отримати консультації щодо актуальних вакансій, допомогу у складанні резюме, профорієнтаційні послуги тощо. Фахівці центрів зайнятості продовжують підбирати для безробітних підходящі вакансії, пропонують підібрану роботу та попередньо узгоджують з роботодавцями умови проведення співбесід та подальшого працевлаштування.

Одним із прикладів успішного працевлаштування в період карантину стала історія Яни із с. Хацьки, яка звернулась до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи у листопаді 2019 року. Звільнившись із дистриб’юторською компанії, де працювала по спеціальності – оператором електронно-обчислювальних машин, вона хотіла кардинально змінити сферу зайнятості, тому зацікавилась послугою професійне навчання.

«Залишившись без роботи, я зрозуміла, що не хочу більше витрачати час на справу, від якої не отримую задоволення – настав час діяти і стати тим, ким я мріяла - перукарем», - поділилася своїми переживанням дівчина. До того ж результати профорієнтаційного тестування підтвердили наявність у претендентки творчої уяви, чутливості до кольорів, спостережливості та уважності, добре розвинутих комунікативних здібностей.

Таким чином, Яна була направлена на навчання та уже в березні планувала працювати за набутою професією. Проте, карантин вніс свої корективи: навчання та практика в дистанційному режимі зайняли більше часу. Роботодавець, з яким було укладено договір на гарантію працевлаштування дівчини, погодився чекати. По закінченню навчання та після послаблення карантинних заходів підприємець подав вакансію до філії та взяв на роботу пані Яну. Зараз вона працює в перукарні за омріяною професією, де реалізовує свою уяву та втілює в життя здобуті знання і навички.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості