Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Ви фізична особа-підприємець? Через карантинні заходи не працювали або ж скоротили свою діяльність? У вас немає найманих працівників, але Ви сплачували єдиний соціальний внесок?

Ви фізична особа-підприємець? Через карантинні заходи не працювали або ж скоротили свою діяльність? У вас немає найманих працівників, але Ви сплачували єдиний соціальний внесок?

Тож, Ви маєте право на допомогу по частковому безробіттю. Це стало можливим завдяки урядовим ініціативам з метою підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину.

Як отримати допомогу ФОПу без найманих працівників?

- Насамперед, звернутися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ і зібрати необхідний пакет документів.

Упродовж якого часу можна оформити допомогу?

- Протягом 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів?

- Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Чи оподатковується допомога по частковому безробіттю?

- З допомоги не сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

До Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості вже звернулись приватні підприємці, які зазнали труднощів під час карантину. Такими прикладами є ФОПи з с. Червона Слобода, с. Чорнявки, с. Вергуни, с. Білозір’я, с. Хацьки, с. Свидівок та с. Думанці. Три заяви були розглянуті та ще понад 8 звернень наразі очікує позитивних рішення щодо надання допомоги.

Для отримання консультації щодо оформлення допомоги звертайтеся за телефоном 71-18-13 – відділ взаємодії з роботодавцям Черкаської районної філії ЧОЦЗ.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради