Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Втриматись на плаву під час карантину

Втриматись на плаву під час карантину

«Завдяки отриманій фінансовій допомозі нам вдалося «пережити» важкі часи скорочення діяльності під час карантину та уникнути звільнення працівників» - зазначив головний бухгалтер ПП «Райагробудсервіс.

Роботодавці Черкаського району продовжують звертатися до служби зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю. Ця допомога надається суб'єктам малого та середнього підприємництва, які зупинили (скоротили) діяльність за період карантину, для перерахування працівникам.

«За травень-червень 2020 року в Черкаській районній філії такою допомогою скористалися вже понад 10 суб’єктів господарювання. Це і підприємці, які раніше до нас не звертались, і наші постійні соціальні партнери, з якими ми повсякчас співпрацюємо. Так, приміром, той же ПП «Райагробудсервіс» в цьому році подавав для укомплектування 5, а за минулий рік – 15 вакансій. ФОП Євчак створив нове робоче місце та працевлаштував на нього особу з числа безробітних. Раніше звертались для укомплектування вакансій і ФОП Кузіна Н.Л та ТОВ "ТЕХНОЛІС-2". Розгляд заяв на отримання допомоги по частковому безробіттю – додатковий привід для служби зайнятості поспілкуватися з роботодавцями та з’ясувати їх перспективні потреби в робочій силі» – зазначив директор філії Олександр Гриценко.

Загалом на сьогодні вже понад 200 працівників отримують допомогу від держави в період скорочення або зупинення діяльності.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості