Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З виконавчим апаратом районної ради обговорено питання підготовки до позачергової сесії

З виконавчим апаратом районної ради обговорено питання підготовки до позачергової сесії

З метою координації дій та планування роботи голова районної ради Олексій Собко за участю працівників виконавчого апарату провів нараду, на якій обговорено заходи, які відбулися на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради акцентував увагу на координацію спільних дій в подальшій роботі районної ради та райдержадміністрації.

Обговорено питання до проекту порядку денного позачергової сесії районної ради. Детально розглянуто проекти рішень районної ради, які вже розміщені на сайті районної ради в рубриці «Матеріали до чергової сесії» та інші матеріали. Зокрема, це питання про надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл Черкаського району телемедичного обладнання, яке потребує позачергового зібрання депутатів районної ради.

Анонсовано на 10-11 червня 2020 року проведення заслуховування звітів фінансово-господарської діяльності організацій, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району та виконання фінансових планів комунальних підприємств Черкаської районної ради за 2019 рік та за І квартал 2020 року.

Окремо обговорено питання комунальної власності в частині безпосередньої діяльності спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради та комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради